• slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Dzianiny ażurowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór dzianin ażurowych. Tego typu materiały wykorzystywane są m.in. do wykonywania: obić, podszewek czy różnorodnych elementów garderoby.
Wszystkie oferowane przez nas dzianiny ażurowe charakteryzują się wysoką jakością oraz dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. O wartości naszych produktów najlepiej świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych klientów.

Właściwości i zastosowanie dzianin ażurowych

Do produkcji dzianin ażurowych wykorzystywane są głównie poliester i poliamid. Cechą charakterystyczną odróżniającą materiał od innych jest m.in. duża ilość większych i mniejszych oczek. Poza zapewnieniem swobodnego dopływu powietrza pełnią one także funkcję dekoracyjną.
Dzianiny ażurowe, podobnie jak dzianiny dresowe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle odzieżowym. Z uwagi na to, że ażur zaliczany jest do materiałów przewiewnych, używa się go do produkcji letnich ubrań, jak np. sukienek czy koszul.
Mówiąc o właściwościach dzianin ażurowych, warto wspomnieć także o ich uniwersalnym charakterze. Tego typu dzianiny używane są nie tylko podczas produkcji ubrań, ale również bielizny termoaktywnej, obuwia i wielu innych.
Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą dzianin ażurowych zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszej dzianiny, która spełniać będzie wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy.