• slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider

Producent dzianin welurowych

LUXPOL-BIS jest producentem dzianin welurowych, które wykazuję szerokie możliwości zastosowania. Welur to materiał uniwersalny, wytrzymały – a przede wszystkim ponadczasowy Dzięki temu, że jest mięsisty, miękki w dotyku, szybkoschnący i nie gniecie się, wykorzystywany jest do produkcji zabawek, obuwia domowego, galanterii samochodowej oraz elementów pasmanterii. Dzianiny welurowe można także z powodzeniem wykorzystywać do wykrojów eleganckich strojów wieczorowych.

Dzięki przyjemnemu wrażeniu, które towarzyszy kontaktowi z welurem, cieszy się on tak dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców. To dlatego wykonuje się z niego maskotki, kocyki i otulacze. Jako producent dzianin zabawkowych oferujemy duży wybór kolorów, które można dopasować na przykład do wystroju dziecięcego pokoju. Dobrym pomysłem na prezent dla maluszka jest drobiazg wykonany z tkaniny welurowej, ponieważ mogą mieć z nią kontakt nawet najmłodsze dzieci. Welur może także postać pikowaną, nadającą przyjemne w dotyku wybrzuszenia. Dzianiny zabawkowe można łatwo utrzymać w czystości – można je prac bez obawy o uszkodzenia.

 

Właściwości weluru

Welur to charakterystyczna dzianina: bardzo miękka, rozciągliwa i puszysta. Za sprawą niezwykłego splotu prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym naturalnie. Wyglądem przypomina aksamit lub welwet. Welur znakomicie sprawdza się w roli materiału obiciowego, konfekcyjnego i dekoracyjnego. Dzianiny welurowe dzięki trwałości tkaniny są chętnie wykorzystywane także do produkcji tapicerek samochodowych, ponieważ nie ulega nagrzewaniu się i jest przyjemny w kontakcie ze skórą. Jako producent dzianin zabawkowych nie zapominamy również o tym segmencie rynku, w którym znajdują zastosowanie nasze materiały.